IQoption – zkušenosti s brokerem

Napsal Kryptoměny a binární opce (») 27. 12. 2015 v kategorii Binární opce, přečteno: 556×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a onlineiqoption-minimalni-vklad.jpg

V tomto článku bych se chtěl podělit o čerstvé zkušenosti s IQoption, což je poměrně nový broker binárních opcí. Co jsem zjistil, tak byl založen teprve v roce 2013, ale od té doby stihl získat řadu ocenění, protože si razí svojí vlastní cestu.

Tím mám na myslí především vlastní obchodní platformu, která je teď od prosince nová, a musím říct, že mi velmi vyhovuje. Dají se v ní zobrazovat grafy, dokonce několik najednou, dají se kreslit čáry a Fibonacciho úrovně, což je všechno, co potřebuju, takže asi budu moct odložit Metatrader.

Přiznám se, že zatím obchoduju u IQoption jen na demo účtu, protože si chci co nejvíc prověřit a otestovat samotnou techniku obchodování. Zatím nemám žádných větších připomínek, jen bych uvítal větší nabídku splatností opcí. Aspoň že jsou tam opce se splatností na konci dne, protože to mi umožňuje obchodovat na vyšších time framech.

Z hlediska zkušenosti samozřejmě bude pak klíčové, jestli bude vše fungovat stejně hladce i na živém účtu. Co se týče vkladů a výběrů peněz, tak jsem pátral různě po diskuzních fórech, a nikdo si nikde nestěžoval, že by s tím měl problémy. Viděl jsem jen klasické stížnosti na ověřování totožnosti, ale ta je povinná u všech brokerů, takže jde jen o neinformovanost některých lidí.

Důležité tedy bude, jestli zadávání obchodních příkazů bude fungovat stejně dobře, to je podle mě jediný potenciální kámen úrazu. Protože kdyby docházelo k technických zásekům nebo skluzům, tak by to mohlo situaci změnit. Ale ani na toto téma jsem zatím nezaregistroval žádné stížnosti, takže to snad taky bude v pořádku.

A proč teď testuju IQoption? Pro mnoho z vás asi bude lákadlem nízký minimální vklad 10 dolarů, ale to je podle mě o ničem, protože pokud chci vydělávat, tak tohle je částka tak akorát na hraní, takže vklad bude o dost vyšší. Ale vyhovuje mi minimální obchod 1 dolar, protože pak můžu investovat jeho libovolný násobek, což mi usnadňuje řízení peněz, na rozdíl od jiných brokerů, kde to šlo stupňovat jen po vyšších částkách.

Jinak IQoption je normálně regulovaný broker se všemi potřebnými licencemi a oprávněními, takže peníze na účtu jsou pojištěné a v případě problémů je, komu si stěžovat. Recenze a další zkušenosti se můžete dočíst na tomto blogu. O další poznatky se podělím později.

Štítky: IQoption
Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno

Komentování tohoto článku je uzamčeno.