Jak probíhá obchod s binární opcí

Napsal Kryptoměny a binární opce (») 25. 1. 2014 v kategorii Binární opce, přečteno: 817×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Jak už jsme si řekli obchodování binárních opcí je po technické stránce velmi jednoduché. Těžší je pochopitelně příprava na něj, protože byste měli začít obchodovat až ve chvíli, kdy budete mít připravený nějaký systém. Při náhodném vstupování do obchodů nedosáhnete potřebné procentuální úspěšnosti, která vám přinese dlouhodobou ziskovost.

Takže budu vycházet z toho, že už máte sadu pravidel, podle kterých chcete obchodovat. Prvním krokem při obchodování je pak typ binární opce. Pro drtivou většinu lidí jsou podle mě nejvhodnější základní opce high/low, protože přinášejí ty nejvyšší zisky a nevyžadují téměř žádný pohyb ceny.

Umím si ale představit, že někdo zkouší obchodovat rychlé pohyby, u kterých nemusí čekat na časovou expirace opce, protože když je požadovaná úroveň zasažena rychle, jste z obchodu rychle venku s plným ziskem. Nebo třeba při očekávané stagnaci ceny můžete jít do binárních opcí boundary, to skutečně záleží na osobním stylu a typu pohybů nebo nepohybů, které chceme obchodovat.

Po výběru druhu opce si nezapomeňte navolit příslušené podkladové aktivum, neboli trh, kterých obchodujete. Víte to proto, že příslušné trhy sledujete v grafech, ale někdy se může stát, že byste na tento krok zapomněli, a pak byste obchodovali něco úplně jiného, což samozřejmě nechcete.

Relativně bez přemýšlení byste měli taky zadat částku, kterou do daného obchodu investujete, protože byste dopředu měli mít jasno, jaký zlomek svého účtu budete na každý obchod riskovat. Musí to odpovídat vašim pravidlům money managementu.

No a v poslední fázi vás čeká to nejdůležitější rozhodnutí, půjde cena nahoru nebo dolů? Opět, tohle byste měli mít už promyšlené a neváhat na poslední chvíli, protože vstupujete podle svého obchodního plánu na základě něčeho, co jste si dopředu řekli, že budete obchodovat.

A pak už stačí jen obchod odkliknout a čekat na výsledek. Někteří brokeři umožňují obchod uzavírat v jeho průběhu na proměnlivé hodnotě, ale to bych moc nedoporučoval, protože tím si pravděpodobně nabouráte celý systém. Pak také někdy existuje možnost obchod prodloužit navýšením investice a podobně, ale opět, pokud to nemáte řádně vyzkoušené, nedělejte to impulzivně.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentování tohoto článku je vypnuto.