Na co si dát pozor při výběru brokera binárních opcí

Napsal Kryptoměny a binární opce (») 4. 3. 2016 v kategorii Binární opce, přečteno: 554×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a onlineiqoption.jpg

Vybrat si společnost, u které budete obchodovat, může být docela náročný úkol, protože jich je opravdu hodně a nové vznikají snad každý den. Proto bych tu chtěl poskytnout pár rad, které podle mého názoru můžou tento proces značně usnadnit.

V České republice platí, že nám služby můžou nabízet jen brokeři, kteří na to mají oprávnění od ČNB. To většinou vzniká na základě notifikace z jiné země Evropské unie, kde je daná společnost regulovaná.

Takže moje první rada zní, vybírejte si jen mezi regulovanými společnostmi. Ty se totiž musí řídit určitými pravidly a nemůžou si dělat, co se jim zachce. Navíc peníze na obchodních účtech jsou u nich pojištěné obvykle alespoň do 20 tisíc eur.

Regulace znamená zvýšenou, nikoliv však absolutní ochranu. Viz. třeba články o brokerech tady a tady. Proto je i tak dobré si danou společnost vyhledat ohlasy a zkušenosti ostatních obchodníků binárních opcí, abyste si potvrdili, že se opravdu jedná o seriózní společnost, která se ke svým zákazníkům chová slušně.

Podle mého názoru je pak také dobré zjistit podmínky cvičného účtu. Bezplatné demo by podle mě mělo být standardem, ale bohužel není, nabízí ho jen málo brokerů. Ale začít na demu je klíčové, je třeba mít možnost si všechno vyzkoušet bez rizika.

Dalším aspektem výběru brokera je jazyková podpora. Kdo neumí moc dobře anglicky nebo jiný světový jazyk, asi by měl volit firmu, která s ním bude umět komunikovat česky. Nezapomeňte při tom, že při registraci musíte odsouhlasit obchodní podmínky, takže je dobré jim rozumět.

No a v neposlední řadě dejte na svoji zkušenost. Protože spousta recenzí, které si můžete na internetu přečíst, jsou placené a neobjektivní. Takže když už u nějaké společnosti jste a máte s ní špatné zkušenosti, ignorujte případnou chválu ostatních a prostě od ní odejděte jinam.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno

Komentování tohoto článku je uzamčeno.