S binárními opcemi začínejte na demu

Napsal Kryptoměny a binární opce (») 15. 1. 2015 v kategorii Binární opce, přečteno: 632×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Už jsem četl celkem dost příběhů o tom, jak lidé chtěli zkusit obchodování binárních opcí, otevřeli si účet a hned začali obchodovat. To většinou vede ke ztrátám, protože začínají zcela nepřipraveni a dopouštějí se mnoha chyb.

Proto chci zde dát doporučení, abyste binární opce nejdříve zkoušeli na demo účtu. Kde získat demo, se dozvíte například zde: http://opcebinarni.cz/binari-opce-demo. Věřte mi, že až začnete obchodovat na živo s vlastními penězi, dostaví se určitá nervozita. A pokud nebudete v tu dobu mít zažité určité postupy z dema, budete dělat hodně chyb.

To je ten hlavní důvod, proč si všechno nejdřív vyzkoušet na testovacím účtu. Jednak se naučíte mechanicky zadávat obchodní příkazy, ale hlavně uvidíte, jestli dokážete binární opce obchodovat ziskově.

Natrénujete si obchodování, což vám značně usnadní zacházení s reálným účtem. A pokud se vám na demu nebude dařit, nepřecházejte na skutečné peníze, protože byste jen prodělali.

To máte jako například se sportem, když se sportovci nepodaří požadovaný výkon v tréninku, na soutěži má jen malou šanci, že uspěje. Výhodou binárních opcí je, že můžete trénovat, jak dlouho chcete, a dokud se nebudete cítit připraveni, nemusíte začínat na ostro.

Držte se této rady, ušetří vám spoustu peněz, to mi věřte.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno

Komentování tohoto článku je uzamčeno.