Topoption zkušenosti

Napsal Kryptoměny a binární opce (») 18. 12. 2013 v kategorii Binární opce, přečteno: 1496×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Pár lidí mi psalo zprávy s dotazy, přes koho binární opce obchoduji. Takže bych se tu chtěl podělit o zkušenosti. Je to broker Topoption. Jako jediný je v češtině (aspoň co vím) a má licenci od ČNB, což bylo pro mě klíčové, protože všichni ostatní sídlí různě po světě a přímo českou licenci nemají, takže bych pak na ně v případě potřeby neměl páky.

U Topoption zatím všechno dobrý. Vklady i výběry peněz v pohodě, akorát byla trochu otrava ověřování identity. Dřív chtěli vidět fotku nějakého dokladu až před výběrem peněz, jenomže jak se zpřísňují zákony o praní špinavých peněz, tak musíte doložit svoji identitu už po otevření účtu.

U Topoption je také dobré, že na otevření účtu stačí 100, což podle mých zkušeností nenabízí moc brokerů. Minutové opce můžete obchodovat už z 5 dolarů, ostatní za 10. Ostatní údaje se dočtete třeba v recenzi Topoption, tady je uvádět myslím nemusím.

Spíš bych chtěl přidat pár osobních zkušeností s Topoption. Byl jsem rád, že v češtině je komplet celá podpora. Není přeložená jenom obchodní platforma na binární opce, ale mají i Čechy, kteří s vámi budou komunikovat, takže angličtina úplně odpadá (uf!).

Dá se u nich obchodovat spousta binárních opcích, dokonce je tam i nějaký nástroj na budování vlastních opcí, ale já jsem zůstal u těch základních high/low. Ale vedle jejich platformy používám na vlastní grafy taky Metatrader. Obchoduji měnový páry a snažím se obchodovat obecný směr, který si potvrdím na víc trzích. Jako třeba když chci obchodovat EUR/USD nahoru, tak musí jít nahoru taky GBP/USD a naopak USD/CHF by mělo mít tendenci jít dolů. Pak to znamená, že dolar skutečně oslabuje.

Co bych ještě dodal? Nevím, ale Topoption mi přijde jako nejserióznější broker hlavně díky tomu, že má hromadu licencí od národních bank v EU. Slyšel jsem dost příběhů o tom, jak jiní brokeři nevyplácí peníze, takže jsem hledal, kdo je nejlíp regulovaný, aby bylo riziko co nejmenší.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentování tohoto článku je vypnuto.