Výhody binárního obchodování

Napsal Kryptoměny a binární opce (») 22. 6. 2015 v kategorii Binární opce, přečteno: 407×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a onlinezkusenosti.jpg

Protože jsem kdysi začínal obchodováním akciových indexů, poměrně dobře si uvědomuju výhody, které mi přináší obchodování binárních opcí. Vysvětlím je v tomto článku.

Indexy jsem obchodoval intradenně, většinou jsem měl zobrazené minutové až pětiminutové grafy a moje obchody trvaly jen několik minut. Hlavním problémem pro mě byly vstupy do obchodů, protože jsem cílil na malé pohyby, kde byl klíčový vstup.

Jenomže u indexu se mi relativně často stávalo, že když jsem vstupoval na limitní příkaz, nedostal jsem plnění a obchod mi utekl. Nebo naopak jsem v obchodě byl, a když končil špatně na stop lossu, nastal prokluz a ztráta byla větší, než být měla.

To byly dva zásadní problémy, které celkem změnily skutečné výsledky ve srovnání s těmi testovacími. To bylo dost frustrující. U binárních opcí určitě nemůžu dostat skluz na výstupu a jen občas se při rychlém pohybu stane, že nastane menší skluz u vstupu, ale nemusím ho akceptovat.

Money management mi i indexů také docela rozhazovaly poplatky. Můžete si vybrat, obvykle máte buď poplatky nebo spready, obojí jsou v podstatě poplatky. To znamená, že pokud jsem například chtěl mít RRR 1:1, tak musel být take profit o tick dál než stop loss, právě aby pokryl ten poplatek.

Binární opce jsou od spreadů a poplatků osvobozené, alespoň u většiny brokerů, takže i tohle odpadá. Zjednodušují se tím také výpočty, je daleko méně proměnných, které do svých kalkulací musíte u obchodních strategií zahrnout.

Ideálně si pak zvolíte brokera, který nabízí nejvyšší návratnost u jednotlivých opcí, protože to je pak jediný faktor, který rozhoduje o vašich ziscích, samozřejmě kromě úspěšnosti samotného systému. Ta se ale redukuje na úspěšnost vstupů, což je další zjednodušení vůči klasickému obchodování.

Už nemusíte hledat, kdy, jak a podle čeho bude ukončovat obchody, protože to je předem dané (viz. http://www.cucu.cz/binarni-opce-nejlepsi-strategie) Tím se také zjednodušuje budování obchodní strategie a její testování, všechno je u binárních opcí mnohem rychlejší.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno

Komentování tohoto článku je uzamčeno.