Na kryptoměnách na vás čekají staré známé pasti

Napsal Kryptoměny a binární opce (») 28. 3. 2018 v kategorii Kryptoměny, přečteno: 562×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a onlinehttp://binarniopce.bloger.cz/obrazky/binarniopce.bloger.cz/kryptomeny.jpg

Kdo chce obchodovat s kryptoměnami, musí si dávat pozor na podobné věci, jako například u binárních opcí nebo Forexu.

Scénář se opakuje jako přes kopírák. Na poli investic se objeví novinka, chytí se jí podvodníci a začnou pod jejím jménem prodávat vzdušné zámky. Zažili jsme to u binárního obchodování, teď se to celé opakuje u kryptoměn.

A kde se bere prostor pro takové podvody? Ve frustracích lidí, kterým se nedaří vydělávat. Zjistíte, že existují kryptoměny, zkusíte pár obchodů, ale peníze proděláte. Pak jste náchylní podlehnout nabídce, že vám někdo poskytne výdělečný obchodní systém pro kryptoměnové obchodování. Vaše racionální uvažování je otupělé předchozími ztrátami a podlehnete podvodu.

O možných formách podvodů se dočtete v tomto článku, já bych se tu rád věnoval především obchodním systémům.

Je třeba zdůraznit, že pořád platí to samé, nikdo vám nebude vydělávat peníze zadarmo. Když někdo má ziskový obchodní systém, nerozdává ho zadarmo, a už vůbec si neplatí reklamu nebo nerozesílá nevyžádané e-maily, aby vás mohl prosit, abyste si vzali jeho systém zadarmo.

Podvodníci to dělají tak, že vám sice dají nějaký software, ale podmíní ho vkladem vašich peněz u určitého brokera. Budou vám namlouvat, že ty peníze jsou stále vaše a tak dále, ale jakmile pustíte jejich obchodní software, ty peníze vám rychle prodělá a bude po všem. A on dostanou od toho neregulovaného brokera provizi, za to že vás přivedli a přiměli vložit peníze na účet.

Podstatné je tedy používat rozum a hlídat si vlastní peníze. Budou vám slibovat peníze zadarmo, ale budou od vás nejdřív chtít vybrat vaše peníze, tak je snadno poznáte.

A nezáleží na tom, že se jedná o kryptoměny, žádné aktivum nebo investiční nástroj nerozdává zisky jen tak, pravidelně a pořád. Kdyby bylo investiční obchodování snadné, všichni už by byli bohatí. Základní ekonomické principy fungují i tady.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno

Komentování tohoto článku je uzamčeno.