Honza Šrámek a Vojtěch Wagner

Napsal Kryptoměny a binární opce (») 21. 10. 2016 v kategorii Podvody, přečteno: 603×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online25000denne.jpg

Našli se hned další dva lidumilové, kteří jsou ochotní vás naučit obchodování binárních opcí, abyste vydělávali velké peníze, a to zdarma. Jmenují se Honza Šrámek a Vojtěch Wagner.

Šrámek má 25000 Kč Denně, zatímco Wagnerův projekt se jmenuje Akademie Wagnera. Samozřejmě se ale jedná o podvody, které vás tak akorát připraví o peníze. Jedná se o stále stejnou šablonu.

Nemá cenu zacházet do detailů obou programů, shrnu tu jen obecné prvky, které vystihují nejen je, ale i všechny ostatní podvody s binárními opcemi, které jsem doposud viděl.

Určitý jedinec vám tvrdí, že přišel na způsob, jak binárním obchodováním vydělávat velké peníze. A než aby se spokojil s tím, že bude bohatý, rozdává do světa svoji strategii či obchodní systém zadarmo. Celkem normální, ne?

Skutečnost je ale taková, že je jeho strategie prodělečná. Přesto dokáže vydělávat peníze, a to tím, že posílá nové zákazníky brokerům. Jak jednoduché, že? Je to prostě jen klamavá reklama, i když asi dost výdělečná.

Obchodování neznalý člověk si řekne, že když je to zadarmo, že to zkusí, a v poslední fázi mu nedojde, že mu je obchodní strategie poskytnuta, až když pošle peníze na účet brokera, kterého si nemohl vybrat.

S jejím obchodováním tak začne rovnou na vlastní účet, takže že je ztrátová, zjistí až příliš pozdě. O své peníze přijde a už je nikdy neuvidí. Broker řekne, že si za to obchodník může sám, protože použil neověřenou věc. A dodavatele strategie nikdo nikdy nenajde.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno

Komentování tohoto článku je uzamčeno.