Kolik je hodin na binárních opcích

Napsal Kryptoměny a binární opce (») 27. 5. 2016, přečteno: 633×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Název tohoto článku se vám může zdát trochu divný, ale hned vysvětlím, proč jsem ho zvolil.

V binárním obchodování často uvažujeme čas je ve vztahu ke splatnosti opce, přemýšlíme nad ní především z hlediska její délky. Ale užitečné může být se na čas podívat i z hlediska absolutního, tedy kdy do obchodu vstupujeme a kdy se uzavře?

Je totiž třeba si uvědomit, že trhy sleduje mnoho obchodníků a ti mají otevřené různé grafy. Takže například při uzavírání hodinových nebo čtyřhodinových svíček lze zpravidla očekávat trochu větší volatilitu danou uzavíráním starých a otevíráním nových pozic. Zvlášť pokud byl předchozí cenový pohyb významný.

Dalším faktorem je zveřejňování ekonomických zpráv. Typicky v 14:30 a v 16:00 (zaleží na letním a zimním čase) dochází v USA často ke zveřejňování zpráv, které s cenou zahýbou, pokud obchodujeme měnové páry s americkým dolarem.

A tím se vracím k nadpisu článku, při obchodování binárních opcí bychom si vždy měli uvědomit, kolik je hodin, a jestli to může nějak ovlivnit náš obchod.

Dokonce si myslím, že na tom lze částečně postavit strategii, vysledovat si období zejména kolem kulatých časů a zmapovat, k jakým pohybům v takových dobách obvykle dochází. Asi to bude chtít zkombinovat ještě s něčím, ale stavební prvek strategie to určitě být může.

U binárních opcí je vždy třeba si uvědomit, že jde jen o to, kterým směrem se cena pohne. Nemusíme tedy hledat ty největší pohyby, stačí menší korekce dané třeba vybíráním zisků ze starých pozic...

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno

Komentování tohoto článku je uzamčeno.