Ripple má čím dál víc partnerů, kdy se to projeví na ceně XRP?

Napsal Kryptoměny a binární opce (») 20. 3. 2019, přečteno: 93×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a onlineripple.jpg

Zatímco ceny kryptoměn zůstávají dole, řadě kryptoměnových projektů se velmi daří, patří mezi ně Ripple a XRP.

Když dosahovala cena XRP vrcholu na začátku loňského roku, Ripple měl zhruba jen 100 klientů a žádný z nich tehdy nepoužíval XRP pro mezinárodní převody peněz.

Dnes, když je cena o více než 90 procent níž, má Ripple přes 200 klientů mezi bankami a finančními institucemi, zatímco 20 z nich už XRP používá. A další samostatné projekty stavějící na této kryptoměně přibývají.

Za všechny můžu jmenovat třeba Forte, který bude využívat XRP pro transakce ve video hrách.

Takže proč cena nereaguje, respektive její vývoj nedopovídá tomu, jak se daří samotné kryptoměně v nasazování do reálného provozu? Těžko říct, podle mě jde o klasické tržní cykly spojené s manipulacemi.

Když se podíváte na ostatní trhy, třeba na akcie, období růstu se pravidelně střídají s obdobími poklesu. Tak to prostě chodí. Myslím si, že až přijde další období růstu kryptoměn, do ceny XRP se promítnou všechny její dosavadní úspěchy, což by mohlo znamenat podstatný růst.

Zdá se tedy, že úspěchy Ripplu se v ceně XRP neprojevují přímo a hned, jak přicházejí, ale že je třeba čekat, až s nimi zúčtuje další tržní cyklus a období růstu. Nepříjemné na tom je, že nikdo nemůže s jistotou říct, kdy takové období přijde. Jen je velmi pravděpodobné, že přijde.

Pokud do kryptoměn investujete, nezbývá než se obrnit trpělivostí a čekat. Období poklesů jsou vhodné pro nákupy, období růstů pak pro prodeje a inkasování zisků.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno

Komentování tohoto článku je uzamčeno.